[afflink url="//profitshare.ro/l/2710778" name=""][afflink url="//profitshare.ro/l/2710784" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710785" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710786" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710787" name=""][afflink url="//profitshare.ro/l/2710788" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710796" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710797" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710799" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710800" name=""] [afflink url="//profitshare.ro/l/2710803" name=""]
Home >> Blog Iasi

Blog Iasi

[ad#emag]
Lista blogurilor iesene sau Recensamantul blogurilor din Iasi

Ideea lui Marius Sescu de a avea o evidenta a blogurilor din Iasi mi se pare foarte buna, atat pentru a arata tuturor ca suntem o comunitate, cat si pentru a vedea ceea ce misca in materie de bloguri in Iasi. Aceasta lista ofera tuturor oportunitatea de a urmari blogurile din Iasi si ceea ce pun ele la dispozitie in functie de tematica fiecaruia…

Daca esti din IASI, ai un blog, esti blogger/bloggerita si vrei sa participi la aceasta Lista, lasa un comentariu cu numele si link-ul blogului tau…

  1. Adrian Manolache – www.adrianmanolache.com
  2. Adrian Ursu – articulat.weblog.ro
  3. Andreea Marc – www.andreeamarc.com
  4. bbyd0ll – http://bbyd0ll.wordpress.com
  5. Ciprian – www.phonecto.com
  6. Chello – http://descandal.ro/
  7. CreativeBall – http://creativeball.ro
  8. Cristina Filimon http://cristinafilimon.wordpress.com
  9. Cristian Nistor – www.cristiannistor.ro
  10. Gicupisicu – www.gicupisicu.com
  11. Daniel Matasaru – daniel-matasaru.ro
  12. ES – elecksick.blogspot.com
  13. Ignat Etienne – ignatetienne.blogspot.com
  14. Ionut Danifeld – http://danifeld.com
  15. Marius Parciu – parciu.blogspot.com
  16. Marius Sescu – www.mariussescu.ro
  17. Mazgalici – www.mazgalici.ro
  18. Marlani.ro – www.marlani.ro
  19. Mono – www.monoranu.ro
  20. Orasul Iasi – orasuliasi.blogspot.com
  21. Paul Padurariu – www.sanecitim.ro
  22. Paul Sava – paulsava.blogspot.com
  23. Razvan Girmacea – www.razvangirmacea.com
  24. Skidi – tranceformat.blogspot.com
  25. Seaqxx – http://rpx.kicks-ass.net/
  26. Totoro Mihachu – www.mihachu.blogspot.com/
  27. Visurat – www.visurat.ro
[ad#emag-orizontal] [ad#feed]

Comenteaza direct de pe contul tau de Facebook

20 comments

  1. magazinhellokitty

    Unicul loc unde gasesti bijuterii Hello Kitty.

  2. Salut, am nu unul, ci 2 bloguri pentru Iasi:
    http://www.recenzia.ro si
    iasiblog.wordpress.com

    M-as bucura sa fim o comunitate mai puternica, influenta in problemele orasului asta decadent si plin de oameni de bine…

  3. Omul Simplu-depasesc simplitatea cuvintelor! http://www.omulsimplu.info

  4. Bloggeri ieseni, sustineti Iasul in finala concursului de arhitectura Arhetipuri 2011! Proiectul finalist (singurul din Moldova) Liberum Libri propune reactivarea unui spatiu istoric din Iasi – Rapa Galbena. Intrati pe http://www.arhetipuri.ro/index.html?p5002_sectionid=1&p5002_imageid=180 si dati like pentru Liberum Libri! Daca iubiti Iasul si doriti promovarea arhitecturii iesene, trimiteti link-ul mai departe. Mai multe informatii despre proiect – http://pastiladejoi.blogspot.com/2011/08/iasi-in-finala-concursului-national-de.html

  5. Salut vrei sa castigi un venit suplimentar din publicitate .Primesti 20 de SMS -uri pe telefonul mobil de la Companii din toata lumea.Esti platit cu 2 $ / SMS Citit .Anregistreaza-te gratuit Da clic sau copiaza lincul :www.publicel.net/hub.php?p=130546

  6. Iaca si blogul meu :)….vor urma in curand aspecte pe larg in legatura cu ce se intampla naibii in toata tara…inclusiv la iasi… precum si la noi in oras. Aveti grija de voi.

    http://www.modigliianni.wordpress.com

  7. incaltaminte online

    varuso’ lui unchimio e din iasi, se pune?:))

  8. Si noi suntem din Iasi,

  9. Sunt din Iasi si as vrea sa pun orasul meu pe harta tarii in domeniul marketingului oferind sansa tuturor iesenilor cumparatori sau comercianti sa se inregistreze gratuit intr-o retea de cumparare. O afacere total gratuita menita sa ne dezvolte orasul si bugetul tuturor prin fidelizarea clientilor si atragerea de potential turistic. Afacerea este la nivel local, national si international. Cu stima, Cehan Emilian

  10. Websiteul contine si articole tip blog unde se pot vedea si comenta fotografii de la nunti si nu numai http://www.luxmariaj.ro

  11. Salut.
    Sunt si eu din iasi si am un blog. Nu-i despre iasi, dar cred ca se pliaza pe reguli 🙂
    http://50bani.com

  12. program calcul salarii

    Sal este gandit ca un soft ce trebuie sa fie cel mai bun program calcul salarii. Sal este versatil si pregatit pentru servicii de resurse umane. Accesibil, el poate duce la bun sfarsit o gama larga de operatiuni, de la consultanta resurse umane pana la un inteligent calculator de salarii.

  13. filme online subtitrate

    Super!!! e intocmai ce cred si eu referitor la acest subiect, sa stii ca te sustin in cele spuse mai sus.

  14. ce este cu atata spam pe aici? s-au strans toti baietii la un loc tocmai aici 😐

  15. Asa se pare, spam-ul e la putere, din pacate. 🙁

  16. Ultimele stiri mondene

  17. Un portal dedicat nuntilor…. pentru toata comunitate on-line

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *